SDH Nová Ves nad Popelkou

Aktuální akce

říjen - listopad

Na žádost firmy ZEOS a.s. středisko Nová Ves nad Popelkou proveden oplach komunikace na hlavní komunikace na Ploužnici

21. listopad

Členové jednotky tento sobotní podvečer věnovali výcviku a zotavování s aktivním dýchacím přístrojem, během výcviku pnili různé úkoly jako přesun břemene na určitou vzdálenost, pohyb ve tmě, atd. Z důvodu pandemie COVID - 19 jsme nemohli toto cvičení spojit s Jednotkou SDH Lomnice nad Popelkou, snad v příštím roce nám to bude umožněno.

21. listopad

Členové tento sobotní den věnovali ke sběru železného šrotu s odvozem do výkupu.

01. listopad

Jednotka byla požádána na provední kácecích prací na 2 duby a 1 javor.  Práce probíhali v rámci výcviku práce s motorovou pilou.

19. září

Od 13 hodin na tradičním místě na louce nad nádražím již 5. ročník Novoveské drakiády, doprovázelo krásné slunné počasí. Doprovázené mírným vánkem což na drakiádu není zrovna vhodné. Proto děkujeme všem účastníkům za účast kdo přišel odnesl si nezapomenutelné zážitky nějakou tu laskominku, ručně vytvářené medaile naší členkou Eliškou. Na vybraných 6 čekali krásné a výborné dorty. Celá akce byla za podpory manželů Fendrychových, Kreativního Obchůdku SH - COM a Obce Nová Ves nad Popelkou. A hlavně místních pořadatelů za což jim patří velké poděkování.

Sbor dobrovolných hasičů
Nová Ves nad Popelkou 137