SDH Nová Ves nad Popelkou

Aktuální akce

25. září

Sme pořádali 7. ročník tradiční DRAKIÁDY nad vlakovým nádražím.

18. září

S naší technikou T - 148 CAS 32/6600/100, VW - T6.1 DA - L2Z sme zúčastnili Taktického cvičení u SDH Žďár u Kumburku. Na cvičení sme spolupracovali s SDH Syřenov, SDH Veselá, SDH Žďár u Kumburku.

11. září

Byli jsme pozvání na Oslavy výročí 140. let SDH Pecka. Kde jsme se presentovali naším Novým přírustkem VW - T6.1 DA - L2Z.

08. září

Na žádost starosty obce o odklizení stromu přes komunikaci pod Borovičkou.

05. září

Byli jsme požádáni Obecním Úřadem o pomoc na "OBECNÍ AKCI Putování za Popelkou". Měli jsme 7-mé zastavení na plnění úkolů dětmi. Akce se zhostili naše členk, Eliška Strnadová a Pavla Fendrychová, připravili zajímavé úkoly pro děti.

Za což jim mnohokrát děkujeme..

26. červenec

Na žádost starosty obce o odklizení stromu přes komunikaci pod Borovičkou.

18. červenec

Byli jsme požádání o zapůjčení stanů a pivních setů na akci Táboranka na Klepandě.

11. červenec

Provedeno tradiční taktické poutní cvičení v lokalitě Brodka čerpání hasební látky z volného vodního zdroje potok Popelka s převíšením za pomocí 4 ks PS - 12 a mnoha zásahových hadic B. Do lesního prostoru Pansko. A bylo využito i 2 ks CAS a to CAS 32 T - 148 Nová Ves nad Popelkou a CAS 30 T - 815 Lomnice nad Popelkou. Cvičení se zůčastnili jednotky Nová Ves nad Popelkou, Lomnice nad Popelkou, Syřenov, Syřenov družstvo Žďár u Kumburku, Veselá.

29. květen

Proplach odtoku dešťové vody na žádost mysliveckého sdružení.

23. květen

Proveden výcvik nositelů dýchací techniky ( NDT ) v okolí a prostoru hasičárny.

Sbor dobrovolných hasičů
Nová Ves nad Popelkou 137